ОНМедУ сприяє розвитку спільноти молодих вчених

У ці літні дні випускницею Одеського національного медичного університету стала Вікторія Ясиновська — праонука славетного лікаря-терапевта академіка Михайла Олександровича Ясиновського. Символічним є те, що професор Ясиновський закінчив Одеський медінститут рівно 100 років тому — у 1922 році. Немає сумнівів, що цей збіг стався через якісь незбагненні дивні процеси, і дівчину чекає славне майбутнє, тому що доля поставила перед нею важливе завдання — продовжити сімейну дінастію через кілька поколінь, віддаючи свої знання, вміння та натхнення найблагороднішій у світі справі.

— Для мене медицина — це, безумовно, любов з першого погляду, а бажання бути лікарем — це те, що було продиктоване серцем, — відзначає Валерія Ясиновська. — Частину студентських років я присвятила роботі у науково-дослідній лабораторії, де опановувала гістологію і разом з однокурсниками, забувши про плин часу, займалася створенням та описом мікропрепаратів.

Вдячна за цей досвід університету, який підтримує будь-які ініціативи та сприяє розвитку спільноти молодих вчених.

Хочу висловити щиру подяку нашим викладачам, які так багато зробили для нас під час навчання, щедро передавали нам тонкощі практичної діяльності лікаря.

Закінчення ОНМедУ — це лише новий етап навчання. Навчання довжиною в ціле життя…