Перші кроки в науці!

Найбільше щастя для викладача – бачити зростання свого учня як фахівця, науковця та особистості. Університет пишається своєю талановитою молоддю, і дуже приємно чути слова подяки і від студентства.

На початку червня 2022 р. в ОНМедУ відбулася науково-практична конференція «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини». Перемогу у секції суспільних і гуманітарних наук, філософії та соціальної медицини з доповіддю на тему «Психологія одягу: лікарський халат» здобула студентка 1 курсу 5 групи медичного факультету № 1 Вероніка Стародубцева (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук Олена Уварова).

Студентка поділилася з нами своїми враженнями від першого року навчання і досвіду наукових досліджень:

«Ось і добіг кінця мій перший навчальний рік в університеті – це був вирій емоцій, цікавих знайомств, нових знань, але моїм найбільшим відкриттям став світ науки. Я й не гадала, що після шкільної парти я так швидко почну свій науковий шлях. А насправді почалося все з компліменту, який вилився в наукову роботу. Під час заняття на кафедрі суспільних наук викладачка, доцент Уварова Олена Олександрівна відмітила мої уподобання в одязі та почуття смаку, а також запитала мою думку щодо іміджу лікаря, і так зародилася ідея підготувати доповідь на конференцію. З’ясувалося, що кафедра працює над науковою темою «Імідж лікаря», і мені запропонували увійти до складу студентської групи під керівництвом Олени Олександрівни. Тоді я була дуже збентежена та хвилювалася, але керівник сповнила мене вірою, що я впораюся. Запропонована нею тема є малодослідженою і від цього здалася ще цікавішою. Нажаль, військові події внесли свої корективи, ми не змогли реалізувати усі наші подальші грандіозні плани. Але не полишаємо надії провести нове дослідження. Я дуже вдячна кафедрі суспільних наук, на якій завжди приємно і цікаво, та особисто Олені Олександрівні за увагу, допомогу, натхнення, підтримку і мотивацію.

Дуже рада, що мій шлях в науці почався вдало. Хочу закликати всіх студентів брати участь у наукових конференціях, це нові знання і досвід. Тому планую і в подальшому відкривати для себе світ науки.»

Від імені університету вітаємо Вероніку та усіх першокурсників з успішно завершеним 1-им роком навчанням і бажаємо подальших перемог!