Онлайн-курси HelloAI “AI for healthcare” (Штучний інтелект для медичних працівників)

Шановні викладачі, здобувачі і медичні працівники Одеського національного медичного університету!

Запрошуємо Вас долучитися до онлайн-курсів HelloAI “AI for healthcare” (Штучний інтелект для медичних працівників). Дізнайтеся, як штучний інтелект трансформує медичну галузь та як його можна використовувати його для підтримки змін у сфері охорони здоров’я.

Програма HelloAI — це дистанційне онлайн-навчання, яке об’єднує ключових гравців медичної та ІТ галузі. HelloAI глибоко вивчає штучний інтелект задля розвитку охорони здоров’я та його переваги для медичних працівників і пацієнтів.

HelloAI пропонує на вибір різні онлайн-курси, що відрізняються за складністю та рівнем поточних знань про штучний інтелект в охороні здоров’я. Програма зосереджена на передових концепціях АІ та на тому, як навчитися застосовувати індивідуальні рішення за допомогою різних інструментів і методологій.

Ці курси для всіх, хто зацікавлений у дослідженні інноваційних рішень для покращення якості і доступності охорони здоров’я. Як медичний працівник, керівник, дослідник або студент-медик ви отримаєте практичне розуміння АІ завдяки серії різноманітних модулів, що відкривають безмежні можливості для впровадження AІ у секторі охорони здоров’я.

Для представників з України надано право на отримання стипендії InnoStars RIS для проходження онлайн-курсів. Учасники стипендії повинні виконати 75% завдань до 31 грудня 2023 року. У 2023 році стипендія InnoStars RIS покриває 100% вартості навчання.

Для проходження онлайн-курсів необхідна реєстрація.