«Одеський медичний журнал» отримав стипендію від проєкту SUES

В серпні 2022 року наукове видання «Одеський медичний журнал» отримало тримісячну стипендію від проєкту “Підтримка українським редколегіям” (SUES – Support to Ukrainian Editorial Staff).

SUES – є ініціативою Європейських установ та організацій, мета яких полягає в підтримці наукової спільноти України. Цей проект передбачає підтримку щоденної діяльності наукових журналів та академічних видавництв (адаптація редакційної політики наукових видань до сучасних вимог, часткове покриття видавничих витрат тощо), сприяння включенню наукових видань до Директорії журналів вільного доступу (DOAJ). Задля виконання цієї мети SUES започаткував збір грошей для призначення стипендій журналам, які пройшли певний відбір. Дізнатися більше про процес відбору ви можете у цьому пості.

Впевнені, що призначення стипендії SUES «Одеському медичному журналу» буде черговим кроком у розвитку головного наукового видання Одеського національного медичного університету, буде сприяти включенню «Одеського медичного журналу» до складу визнаних наукометричних платформ, в тому числі і DOAJ!