«Не намагайтеся бути хорошими лікарями, прагніть бути кращими», — Валерій Запорожан привітав 1084 випускників ОНМедУ

На засіданні Вченої ради Одеського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Запорожана підбили підсумки навчального року і присвоїли кваліфікацію спеціалістів і магістрів 1084 випускникам.

«Ми можемо привітати наших випускників з отриманням дипломів. Багато з вас продовжать навчання в ординатурі та аспірантурі і згодом займуть наші місця. Попереду вас чекають перші пацієнти, перші перемоги і, на жаль, поразки перед хворобами. Адже не в наших силах врятувати всіх людей від хвороб. Однак в наших силах — врятувати їх від поганих лікарів. Завжди прагніть бути не просто хорошими спеціалістами, намагайтеся бути кращими. Я і весь наш колектив віримо в вас і пишаємося вашими успіхами», — привітав Валерій Запорожан.

Зокрема, на підставі наказу МОЗ України про проведення випускних іспитів і відповідно до рішення екзаменаційної комісії ОНМедУ вирішено присвоїти кваліфікацію спеціалістів і магістрів 767 українським випускникам за спеціальністю: лікувальна справа (555 випускників), педіатрія (62), стоматологія (90), психологія (14), фармація (23), медико-профілактична справа (23). Кваліфікацію спеціалістів і магістрів отримали також 317 іноземних випускників за спеціальністю: лікувальна справа (272), стоматологія (43), провізор (2).

Звертаючись до випускників, Валерій Запорожан наголосив: лікар — це професія, навчання якій має тривати протягом усього життя. «Ніколи не припиняйте вчитися, вірте в себе і повністю віддавайте самих семе роботі. Тоді ви обов’язково побачите те, заради чого в цю професію прийшов кожен лікар: врятовані життя, збережене здоров’я, вдячність в очах рідних ваших пацієнтів, яку не вимовити словами. Ця мить вартує всіх зусиль», — сказав Валерій Запорожан.

Ректор також сказав, що завершивши навчання, всі випускники назавжди залишаються частиною родини ОНМедУ: «Одеський междуніверситет — наша Альма-матер. В цих стінах вам завжди раді, тут вас завжди чекають, тут вами завжди будуть пишатися. Я буду щасливий, якщо серед вас є майбутній ректор нашого університету, проректори, декани, завідуючі кафедрами. З такою зміною нам не страшно буде йти на пенсію».

Валерій Запорожан привітав викладачів із завершенням навчального року та подякував за роботу з якісної підготовки майбутніх лікарів: «Дякую за роботу, відповідальність і любов до нашої спільної справи. Бажаю добре відпочити та підійти до нового навчального року з новими силами і креативними ідеями».