Відбулася викладацька конференція співробітників кафедри суспільних наук на тему «Конституція України: історія від найдавніших часів до сьогодення»

28 червня Україна відзначає свято Конституції. Наша країна має багатовікову історію конституційного процесу. Відому Конституцію українського гетьмана Пилипа Орлика, яка стала однією з перших європейських конституцій Нового часу, було укладено ще на початку XVIII століття.

28 червня 1996 р. розпочалася історія сучасного конституційного процесу в Україні. Прийняття Конституції сприяло становленню України як самостійної та незалежної держави і повноправного суб’єкта міжнародних правових відносин, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.

25 червня колектив кафедри суспільних наук під керівництвом завідувачки кафедри, доц. О. О. Сікорської організував проведення круглого столу, в рамках якого відбулася викладацька конференція співробітників кафедри на тему «Конституція України: історія від найдавніших часів до сьогодення». Були розглянуті питання українського та європейського конституційного процесу.

Серед інших питань – подальші плани щодо тематики та методики виховної роботи на кафедрі.

Колектив кафедри суспільних наук вітає усіх зі святом!