Випускникам медичного факультету № 2 ОНМедУ урочисто вручили дипломи

25 червня 2021 року в лекційній аудиторії № 1 головного навчального корпусу Одеського національного медичного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам медичного факультету № 2. Рішенням Вченої ради студентам було присвоєно кваліфікацію «Лікар».

Декан медичного факультету № 2, доцент Давидов Денис Михайлович привітав випускників із святом та побажав успіхів у майбутній роботі в лікувальних закладах нашої країни.

«Кожного року наша славна Alma mater випускає сотні кваліфікованих спеціалістів, які є конкурентоспроможними не тільки на просторах Батьківщини, а й за кордоном. Випускники гідно представляють ОНМедУ в світовій медичній спільноті, адже задля навчального процесу в університеті було обрано вектор найновітнішої європейської школи медицини з оглядом на досвід та традиції минулих поколінь вітчизняних медиків.
Дивлячись на ваші щасливі обличчя, можна бути впевненими у світлому та здоровому майбутньому нашої держави. Зовсім скоро ви розпочнете подальший шлях лікарями-інтернами, рятуючи життя пліч-о-пліч з досвідченими спеціалістами медичної галузі України. А поки у вас є час відсвяткувати та набратися сил перед новим етапом свого життя.
Нехай вам, майбутнім лікарям, щастить! Vivat Alma mater!» — наголосив Д. М. Давидов.