Навчальний курс з внутрішньої медицини McMaster International Review Course in Internal Medicine

Шановні викладачі, студенти, лікарі!

Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of EBM, PIEBM) та видавництво Медицина Практична (www.mp.pl ) організовують протягом останніх 7-ми років у Кракові, престижний міжнародний навчальний курс з внутрішньої медицини McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM, https://empendium.com/mircim/ ). Співорганізаторами MIRCIM є: Університет МакМастер (Канада), Європейська федерація внутрішньої медицини (EFIM), International Society of Internal Medicine та Ягеллонський університет, а партнерами — наукові медичні товариства з 42 країн (www.mircim.eu/partners ).

Всесвітньо відомі експерти (www.mircim.eu/speakers ) читають лекції, беруть участь у дискусійних панелях та проводять майстер-класи. У рамках MIRCIM також проходить міжнародний конкурс на найкращу презентацію клінічного випадку (www.mircim.eu/bcrc ) та конференція «Clinical Cases in Internal Medicine: Learning Through Practice». PIEBM є також головним організатором міжнародної конференції для медичних викладачів — Medical Education Forum (MEF), присвяченої сучасним методам викладання медицини.

У рамках проєкту українським лікарям і студентам-медикам, а також викладачам медичних навчальних закладів України надаються:

1) можливість стаціонарної участі в MIRCIM та MEF, з синхронним перекладом лекцій та дискусій українською мовою;

2) дистанційну участь (пряма трансляція) у цих заходах для медичних університетів та окремих лікарів і студентів медичних спеціальностей України;

3) вільний доступ до відео та публікацій, створених у рамках MIRCIM та MEF.

Курс вартістю €290 для українців безоплатний!

Всі заходи для учасників з України безоплатні. Усі лекції MIRCIM будуть перекладені українською мовою.

Запрошуємо вас взяти участь в онлайн-курсі.

Реєстрація індивідуальна https://empendium.com/mircim/register і промокод UKRAINE100 вже активний.

Крок 1 – реєстрація на Емпендіумі https://empendium.com/mircim/register  (Create new account) , підтвердження реєстрації через свою електронну пошту.

Крок 2 – за цим же посиланням придбати “Online participation” за 150 Євро, послідовно заповнити інформацію про себе та ввести промокод UKRAINE100 в відповідне поле та натиснути кнопку підтвердження навпроти промокоду – вартість обнулиться. Закінчити процес реєстрації та отримати підтвердження на електронну пошту.

При проблемах з реєстрацією звертатись до Анни Галушка [email protected]