Майстер-клас із опанування медичних маніпуляцій з акушерства та гінекології для студентів 6 курсу міжнародного факультету

20 квітня на кафедрі акушерства та гінекології (завідувач кафедри-проф. Гладчук І.З.) відбувся майстер-клас із опанування медичних маніпуляцій з акушерства та гінекології для студентів 6 курсу міжнародного факультету.

Незважаючи на тимчасові перепони, студенти ОНМедУ мають можливість опанувати майстерність проведення досліджень на сучасному обладнанні, яким укомплектований симуляційний клас кафедри акушерства та гінекології.

Захід відбувався із дотриманням усіх карантинних норм на базі університетської платформи Microsoft Teams як частина етапу підготовки до складання ОСКІ.

Активну участь в організації заходу приймали завуч кафедри проф. Волянська А.Г., проф. Голубенко М.Ю., проф. Москаленко Т.Я., асистент Кушнір Г.Ю.

Наступні студенти 6 курсу 1 групи іноземного факультету відпрацьовували навички і демонстрували своїм колегам-студентам:

Абу Фанзах Табет,

Абу Асал Мідхат,

Ал Афініш Махді.

Як саме пройшов захід, пропонуємо подивитися у прикріпленому відео.