Науковцям і студентам Одеського національного медичного університету надано доступ до повнотекстової бази даних ScienceDirect.

Нагадуємо, що відповідно до НАКАЗУ МОН України від 17.11.2020р. № 1426 з метою створення сприятливих умов для використання українськими вченими електронних ресурсів науково-технічної інформації та наукової літератури науковцям і студентам Одеського національного медичного університету до 31 грудня 2021 р. надано доступ до повнотекстової бази даних ScienceDirect.

ScienceDirect – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень, що містить понад 16 млн статей із 2,5 тис. журналів та 39 тис. книг.

Науковій спільноті ОНМедУ також пролонговано доступ до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection.

Для  роботи з усіма контентами необхідно пройти процедуру реєстрації у комп’ютерній мережі ІР-діапазону Університету.

Після цього надається можливість використання ресурсів цих міжнародних компаній на власних комп’ютерах з будь-якої локації.

В рамках консультативної допомоги, бібліотека проводить семінари з питань реєстрації та отримання подальшого віддаленого доступу.

Семінари проходитимуть 22,23,26,27 квітня з 12-00 до 16-00 за адресою: вулиця Мечникова, 2а, Електронна студентська бібліотека.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за тел. +380672783169 Орзулов Юрій Григорович.