Майстер-клас для учнів початкових класів на тему «Перша медична допомога при травмі у дітей»

23 квітня 2024 року в Одеському ліцеї «Європейський» викладачами та студентами Одеського національного медичного університету було проведено майстер-клас для учнів початкових класів на тему «Перша медична допомога при травмі у дітей».

Майстер-клас розроблено викладачами кафедри пропедевтики педіатрії та симуляційних медичних технологій ОНМедУ на основі міжнародного тренінгу Basic Life Support Course у межах реалізації міжнародного проєкту Erasmus + Симуляційна медицина та сценарій-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги (SimS, «Simulation medicine and Scenario-based learning for emergency care»). Захід було приурочено щорічному тижню безпеки «Безпечне дитинство – майбутнє України».

Діти були ознайомлені, як зупинити у побутових умовах кровотечу і надати домедичну допомогу постраждалому до приїзду швидкої допомоги. Школярі відпрацювали на манекенах навички з домедичної допомоги у невеликих групах.

Навчання дітей навичкам першої допомоги в сьогоднішніх умовах є вкрай важливим, оскільки воно дасть можливість дітям правильно реагувати на екстрену ситуацію і не розгубитися у критичний момент.