Благородна і почесна місія: День донора в ОНМедУ 2024

Йде третій рік війни. Наші мужні захисники боронять українську землю від ворожої навали, не рахуючись з небезпекою. На жаль, багато воїнів отримують важкі поранення, проливаючи свою кров за Україну.

І в минулі часи людина, яка ділилася своєю кров’ю, щоби врятування хворого, користувалася пошаною в суспільстві. В умовах війни значення донорства зростає в багато разів. Статистика свідчить, що один донор може врятувати  життя трьох людей.

Донорська кров є чи не єдиним засобом зберегти життя  пораненого бійця. Вкрай потребують цього безцінного дару природи і цивільні, мирні люди, які  в умовах війни стають жертвами ворожих атак в містах і селах.

24 квітня в ОНМедУ пройшов черговий День донора, в рамках якого студенти всіх факультетів та  співробітники Багатопрофільного медичного центру  здали кров для захисників України.

Безмежно дякуємо всім за ваш благородний вчинок! Немає на світі більшого  морального задоволення, ніж визнавати свою особисту причетність до благородної справи спасіння життя і здоров’я поранених  бійців, людей, які потрапили в аварію, новонародженої дитини чи літнього чоловіка та  й взагалі усіх пацієнтів, чия доля залежить від часточки твоєї крові.