Доктору Домініку Л. Фейнендегену зі Швейцарії присвоєно звання візитуючого професора ОНМедУ

Провідному у світі фахівцю з пластично-реконструктивної та естетичної хірургії, доктору Домініку Л. Фейнендегену зі Швейцарії присвоєно звання візитуючого професора ОНМедУ. Рішення прийнято на засіданні Вченої ради, яке відбулося під головуванням ректора ОНМедУ, голови Вченої ради, академіка Валерія Запорожана.

«Доктор Фейнендеген користується високим професійним авторитетом у світовій науці та медичній спільноті. Є автором величезної кількості наукових робіт і публікацій у найвпливовіших виданнях. Для Одеського національного медичного університету велика честь мати такого професора», — наголосив Валерій Запорожан.

Доктор Домінік Л. Фейнендеген народився у швейцарському Базелі. Вивчав медицину в Університетах Марбургу та Ахену (Німеччина), в університетах штату Нью-Йорк  Стоуні-Бруку та Х’юстону (Техас, США), у Бернському університеті (Швейцарія).

Доктор Фейнендеген проводить підготовку спеціалістів в університетській клініці Inselspital в місті Берн, є головним лікарем лікарні Маунт-Вернон у Лондоні, клініки Бельвю у Цюріху, університетській лікарні Ерланген-Нюрнберг.

Є співзасновником Швейцарського товариства естетичної хірургії у Женеві. Розробив інноваційні методи відновлення різних дефектів  м’яких тканин обличчя і тіла. Зокрема, техніку закриття великих дефектів нижнього відділу хребта, за що був нагороджений Європейською асоціацією пластичних хірургів та Швейцарським товариством пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії.