Чергове засідання Дискусійного клубу за темою: «Академічна чесність як запорука для всесвітнього визнання вітчизняної науки: приклад ОНМедУ»

Останньої середи березня (31.03.21 р.) на базі єдиної університетської платформи Microsoft Teams відбулось чергове засідання Дискусійного клубу за темою: «Академічна чесність як запорука для всесвітнього визнання вітчизняної науки: приклад ОНМедУ».

Головний напрямок роботи заходу було задано доповіддю проф. Мацегори Н. А. Ґрунтовно, послідовно були висвітлені найважливіші терміни, засади та методи контролю, що мають місце в організації дотримання академічної доброчесності. Були проаналізовані декілька прикладів академічної недобропорядності із власної практики Комісії з академічної доброчесності.

Доповідь поступово перейшла у жваву дискусію. Проф. Волянська А. Г. розповіла за корисний досвід кафедри Акушерства і гінекології із дотримання академічної чесності під час практичних занять та складання іспитів. Доцент кафедри педіатрії №1 Десятська Ю. В. долучилась до розмови із власним досвідом роботи під час підготовки студентів 6 курсу до складання ОСКІ та під час практичних занять. Студенти медичних та міжнародного факультетів приймали участь у заході. Спокійна, доброзичлива атмосфера, що характерна для засідань Дискусійного клубу, надихнула студентів до діалогу із експертами. Було розглянуто багато питань, дискусії за деякими з них навіть продовжувались після завершення офіційної частини заходу.

Засідання отримало схвальні відгуки слухачів та надію на подальші зустрічі. Орієнтовна дата проведення: 14.04.21, о 2-ій годині дня. Тематику можна знайти незабаром у розділі Анонс заходів на офіційній веб-сторінці Університету.

Про те, як проходило засідання, у відео – https://drive.google.com/file/d/15HQYih1uExw4NznpsXWJ8Sizn5POOBVM/view?usp=drivesdk