Голова НАЗЯВО Андрій Бутенко: Надзвичайно правильна ініціатива ОНМедУ

Незважаючи на складні часи, не дивлячись на всі ті труднощі, з якими наразі доводиться стикатися всій системі вищої освіти, Одеський національний медичний університет ініціював проведення науково-методичної міжуніверситетської конференції з міжнародною участю «Забезпечення якості освіти у вищій медичній школі».

Протягом трьох днів учасники заходу — представники ОНМедУ, МГУ, ОНУ, фахівці з України, Ізраїлю, Казахстану — мали можливість поспілкуватися, виступити з доповідями, прийняти участь в тренінгах, семінарах та дискусіях щодо реформування вітчизняної системи охорони здоров’я та подальших шляхах розвитку якості освітнього процесу в медичних закладах.

Голова Національного агентства із забезпечення якості освіти Андрій Бутенко, який зі своїми колегами прийняв активну участь у роботі заходу, дав високу оцінку проведеної вперше конференції за темою якості навчання.

«Це надзвичайно правильна ініціатива Одеського національного медичного університету. Дуже дякуємо, що запросили нас до цього «марафону якості». Надзвичайно приємно, що один із найстаріших медичних університетів України надав можливість представникам медичних закладів Одеси зібратися і дискутувати про пошуки оптимізації моделей якості вищої освіти для підготовки нових, сучасних фахівців»,— зазначив Андрій Бутенко.

В рамках конференції також відбулася зустріч голови НАЗЯВО Андрія Бутенко, заступниці голови Олени Єременко, керівниці відділу акредитації освітніх програм Ганни Денискіної та провідного фахівця відділу акредитації освітніх програм Андрія Трикіши з проректорами, гарантами освітніх програм та керівниками підрозділів ОНМедУ, на якої були надані рекомендації щодо проходження акредитації освітніх програм.