ОНМедУ: шляхи розвитку забезпечення якості освіти у вищій медичній школі

На базі Одеського національного медичного університетуз 18 по 20 січня включно проходила Науково-методична міжуніверситетська конференція з міжнародною участю «Забезпечення якості освіти у вищій медичній школі».

Протягом трьох днів учасники заходу – представники ОНМедУ, МГУ, ОНУ, фахівці з України, Ізраїлю, Казахстану − мали можливість поспілкуватися, виступити з доповідями, прийняти участь в тренінгах, семінарах та дискусіях, обговорити реформування вітчизняної системи охорони здоров’я, подальші шляхи розвитку та перебудови нової моделі освіти, наближеної до європейських стандартів. Адже це не тільки надасть змогу працювати в єдиному європейському просторі, але й допоможе відбудовувати систему охорони здоров’я після Перемоги України.