До уваги науковців та дослідників! Відкрито конкурс заявок 2024 від EIT HEI Initiative

Цей конкурс дозволяє закладам вищої освіти та діловим партнерам по всій Європі співпрацювати в рамках інноваційних проектів, перетворюючи університети на центри інновацій та підприємництва.

Конкурс заявок 2024 року від EIT HEI Initiative зосереджений на покращенні якості та конкурентоспроможності вищої освіти в Європі. Він спрямований на вдосконалення досліджень у закладах вищої освіти та трансфер технологій, а також підтримку створення бізнесу шляхом зміцнення співпраці між університетами та діловими партнерами по всій Європі.

Мета цього конкурсу – профінансувати до 42 проектів, кожен з яких розроблений на 25 місяців і має загальний бюджет 1,34 мільйона євро. Фінансування буде розподілено на два етапи:

Етап 1 (з 1 квітня по 31 грудня 2025 р.): до 540 000 євро

Етап 2 (з 1 січня 2026 р. По 30 квітня 2027 р.): до 800 000 євро*

*Фінансування другого етапу залежить від успішного впровадження заходів першого етапу та затвердження договору про грантову угоду EIT на 2026-2027 роки.

Конкурс передбачає дворівневий підхід, де заявники повинні вибрати один з наступних напрямків:

Напрямок A: Розвиток інноваційних та підприємницьких здібностей у закладах вищої освіти (університетах).

Напрямок В: Розвиток інноваційних та підприємницьких здібностей в університетах для посилення Deep Tech.

Кінцевий термін подання заявок: 12 грудня 2024, 17:00 CET.

Додаткова інформація, умови конкурсу, подача заявки за посиланням: https://eit-hei.eu/calls/call-for-proposals-4/