З турботою про ментальне здоровʼя нації: свято до Дня захисту дітей

1 червня спільнота багатодітних родин «Мрія на Життя» згуртувала 18 родин з 47 діточками з числа внутрішньо переміщених осіб, батьки яких у лавах ЗСУ віддали життя за незалежність України.
Родини пережили втрату, діти розучилися радіти, тому у здобувачів вищої освіти Одеського національного медичного університету була складна місія. Координатор волонтерського руху кафедри психіатрії, наркологіі, медичної психології та психотерапії ОНМедУ Віра Домущі разом з членами СНТ (Кристиною Пеливан, Олегом Мякішевим, Мітрідат Захаровим і Вікторією Поліщук) долучилися до благодійного заходу. Приїхали з іграшками, солодощами, подарунками. Аніматори, конкурси, танці, приготовлена власноруч солодка вата, смаколики! Відбулося справжнє свято!
Студенти пообіцяли, що знов прийдуть у гості до родин спільноти «Мрія на Життя», тому що вони дійсно піклуються про ментальне здоровʼя української нації.