Звернення ректора ОНМедУ Валерія Запорожана до студентів

Шановні студенти, майбутні мої колеги!

Сьогодні для нашої країни настали важки часи. Наше мирне життя рухнуло. Ми живемо серед вибухів, залпів та сирен. І цілком природньо, що в деякі хвилини страх, паніка вселяється в ваші души, і виникає питання: «Навіщо вчитися, коли навколо війна?». Так, зараз скрутно! Але ви знайте, що після темної ночі завжди настає світанок. А тому попри все треба вчитися!

З 24 лютого наш університет жодного дня не припиняв роботу. Ми працюємо в дистанційному режимі. Викладачі, як і в мирний час, на високому рівні допомагають вам «гризти граніт науки». Я дуже вдячний професорсько-викладацькому составу, що залишився з вами, і не тільки надає вам знання, але й підтримує психологічно.

Великою підмогою в оволодінні знань є наша електронна бібліотека, яка надає можливість з будь-якого куточку України та інших країн ознайомитися з трудами не тільки вітчизняних вчених, але і іноземних. Я сподіваюсь, що цю можливість ви використовуєте постійно.

Симуляційні класи, які оснащені високореалістичними симуляторами, дозволяють отримати практичні навички. На жаль, зараз це доступно тільки студентам, які проживають в Одесі, але на університетському ютуб каналі та на сторінці кафедри симуляційних медичних технологій сайту ОНМедУ розміщені навчальні ролики. Заходьте на ці ресурси, це теж велика допомога у навчанні.

Керівництво університету доклало усіх зусиль, щоб освітній процес тривався. Сподіваюсь, що і ви, любі мої студенти, теж докладете всіх зусиль, щоб вчитися якісно. Україні необхідні висококласні спеціалісти!

Мужності, стійкості, віри, шановні мої майбутні колеги!