Студентський профком ОНМедУ продовжує волонтерську діяльність

З перших  годин цих жахливих подій наші студенти не залишись в стороні і почали активну волонтерську діяльність.
Ми всі об’єдналися, наша велика студентська родина стала ще більш згуртованою, ми стали одним цілим!
Актив профкому ОНМедУ провів онлайн-засідання щодо виділення матеріальної допомоги в ХАБ міста Одеси. Ми допомагаємо усім, хто потребує допомоги, студентам та працівникам ОНМедУ продуктами та медикаментами, допомагаємо знаходити та купувати ліки для наших жителів та військових. Ми разом допомогли оформити гуманітарну допомогу з Німеччини  до нашого БПМЦ ОНМедУ. Також ми організували пункт прийому гуманітарної допомоги. Закупили медикаменти та відкрили пункт першої медичної допомоги на залізничному вокзалі міста-героя Одеси, де наші студенти допомагають біженцям.
Створили телеграм-канал, в якому інформуємо наших студентів про потрібну допомогу, усім намагаємося приділити увагу, нікого не залишаємо в біді, спілкуємося, ділимося перевіреними свіжими новинами.
Вирішили питання щодо закупівлі військовим із Оперативного командування «Південь» павербанків та ліхтарів, дефіцитний товар, але ми знайшли. Також відвезли гуманітарну допомогу в Оперативне командування «Південь». Для 28-ї окремої механізованої бригади закупили необхідні продукти харчування і все доставили, нам дякували зі сльозами на очах. Також доставили в Одеську обласну дитячу лікарню посилку : дитячі суміші, пюре, деякі медикаменти.
Ми діємо від чистого серця і отримуємо щиру подяку, а це для нас найголовніше, що мотивує допомагати ще більше.
Усі бажаючі допомогти, просимо звертатись на нашу електронну адресу: [email protected]
ОНМедУ — ми разом!
Ми — велика родина!
Ми — українці!
І ми нікого не залишимо без уваги!
Студенти ОНМедУ