В Одеському національному медичному університеті проведені тренінги для викладачів кафедр та бійців територіальної оборони

Кафедри симуляційних медичних технологій та медицини катастроф та військової медицини Одеського національного медичного університету за підтримки Литовського медичного університету (Lithuanian University of Health Sciences) сумісно з Буковинським медичним університетом та Ужгородським національним університетом з 26 лютого по 4 березня провели професійну підготовку викладачів кафедр в якості тренерів з міжнародних стандартів Тактичної медичної допомоги пораненим в бою (Tactical Combat Casualty Care, ТССС). З 7 березня на базі кафедри симуляційних медичних технологій проведено підготовку біля 80 тренерів-інструкторів з ТССС за міжнародними стандартами серед студентів 6 курсу та інтернів.

Університетом забезпечено всі технічні умови для проведення тренінгів для бійців територіальної оборони, зокрема високореалістичні симулятори поранених, симулятори умов бойових дій, реальні військові аптечки для самодопомоги та додаткова електронна  програмна підтримка.

Потужності симуляційних класів дозволяють щодня навчати від 40 до 60 бійців.