Звернення до випускників ОНМедУ

Шановні друзі, колеги, випускники та студенти Одеського національного медичного університету!

Ми раді повідомити, що розпочинаємо роботу зі створення громадської організації «Міжнародна асоціація випускників Одеського національного медичного університету»

За даними експертів, лише 10-15% випускників вітчизняних ЗВО хочуть брати участь в житті університету після закінчення навчання. Збільшити цю частку можливо, але для цього потрібно змінити ставлення до статусу вищих навчальних закладів. Коли вони будуть сприйматися нашим суспільством не тільки як постачальники освітніх послуг, а, в першу чергу, як престижні, навіть елітарні спільноти, які визначають спосіб мислення своїх студентів, а значить і майбутнє соціально-економічного розвитку країни.

Наш університет є одним зі старіших ЗВО в Україні. Він займає провідні позиції у рейтингу вищих учбових закладів нашої країни. Більше століття славні випускники університету служать народу, науці, державі. Серед них державні та лідери медичної та педагогічної науки, суспільно-соціальної діяльності.

Ми пишаємося нашим університетом, де зародилася всесвітньо відома школа патологів, терапевтична та офтальмологічна школи, за цими партами сиділи майбутні видатні вчені та лікарі.

У рамках виконання Перспективного Плану Розвитку Міжнародного Співробітництва ОНМедУ  ми прагнемо налагодити і підтримувати регулярні контакти з іноземними громадянами – випускниками нашого університету, зокрема тими з них, хто продовжує роботу і займає офіційні посади в системах освіти і охорони здоров’я своїх країн. Співпраця з ними в форматі Міжнародної Асоціації Випускників ОНМедУ допоможе розширенню міжнародного партнерства і просуванню інтересів нашого університету на міжнародному рівні.

Ми запрошуємо приймати активну участь у житті університету, щоб сприяти його розвитку, підвищенню рейтингу, конкурентоздатності.

Тих, чия доля та кар’єра склались завдяки ОНМедУ, тих, хто пишається тим, що жив і навчався в Одесі, а саме в такому славетному університеті; тих, хто хоче дати своїм дітям гідну освіту  –

Запрошуємо до співпраці з Асоціацією випускників ОНМедУ!

Ваші пропозиції та побажання щодо діяльності, статуту, цілей  та завдань організації «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОЛГО УНІВЕРСИТЕТУ» просимо надсилати на електронну адресу:  [email protected] або у вікні Громадського обговорення .

 Ми завжди відкриті для зворотнього зв’язку! 

 Більше інформації – за посиланням: Проєкт створення громадської організації «Міжнародна асоціація випускників Одеського національного медичного університету»