Змагання із жиму лежачи в ОНМедУ

Здоровий спосіб життя – невід’ємна складова життя студентів-медиків, викладачів ОНМедУ та лікарів.

Вже п’ятий рік поспіль профком студентів ОНМедУ спільно зі спортивним комітетом на базі кафедри фізичного виховання, спортивної медицини, фізичної реабілітації та валеології ОНМедУ проводять змагання із жиму лежачи.

Не тільки хлопці, а й дівчата, не тільки студенти, а й викладачі демонструють свої здібності!

Цього року переможцями у своїх вагових категоріях стали Товкун Ілля, Вінниченко Олександр, Нечипорук Роман та Златева Христина. Серед викладачів перші місця посіли Пахмурний Віктор Анатолійович та Афанас’єв Сергій Ігоревич. Усіх учасників нагородили грамотами, медалями та подарунками. Окрему подяку учасники змагань висловлюють Дубініну Артуру Миколайовичу за судівство, Юречко Лесі за підготовку до змагань та Михайлюку Євгенію Валерійовичу за організацію та подарунки!

Чекаємо наступних змагань!