Засідання СНТ кафедри внутрішньої медицини № 1, присвячене Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом

13 листопада відбулось засідання СНТ кафедри внутрішньої медицини №1, присвячене Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом. До відома слухачів довели сучасні тактики лікування, діагностики, використання препаратів. На жаль, про цю проблему часто не згадують у суспільстві, тоді як в Україні вона є дуже актуальною.

Розібрано декілька цікавих клінічних випадків, наведені аналізі та протоколи лікування пацієнтів. Спікери також підготували нові матеріали впливання такої хвороби як цукровий діабет на перенесення COVID-19.

Загалом на засіданні була широко висвітлена ця проблема, розібрані різні реальні клінічні випадки. У кінці у слухачів виникло багато питань, на які докладно та швидко були надані відповіді.

СНТ кафедри регулярно проводить засідання, на яких можуть бути присутні усі охочі. Слідкуйте за новинами в соцмережах:

Instagram: cardiologyonmedu

Facebook:  cardiologyonmedu