Студенти ОНМедУ продовжують приймати участь у вакцинації мешканців Одеської області

Студенти-волонтери Одеського національного медичного університету продовжують допомагати у проведенні щеплення населення у кожні вихідні дні. Загалом це є дуже корисною практикою для студентів як молодших, так і старших курсів. Окрім того, майбутні лікарі вже роблять свій вклад у спільну справу, допомагаючи своїм колегам, яким теж потрібна підтримка, враховуючи ті величезні зусилля, що вони прикладають для врятування людського життя.

Будь-який вакцинований студент, що має бажання взяти участь у боротьбі проти COVID-19, може це зробити. Протягом кожного тижня студенти медичних факультетів ОНМедУ звертаються до своїх старост, отримують адреси центрів вакцинації, що ближче до їхнього проживання, і у вихідні дні допомагають медичним працівникам проводити щеплення населення.

Відповідальні за центри вакцинації дуже дякують студентам, що приходять до них.