Засідання Ради молодих вчених при ООДА 

22 лютого в приміщенні Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної Ради відбулась значна  подія для молодих вчених Одещини – перше засідання Ради молодих вчених при ООДА в режимі оффлайн.

Захід відбувся у сучасному коворкінговому просторі за адресою провулок Нахімова,8.

Програма була досить насиченою та складалася з двох кластерів: безпосередньо засідання РМВ та виставки “Колекції молодих вчених”.

З вітальним словом до молодих вчених звернулась заступник директора Департаменту освіти та науки ООДА , начальник управління професійної та вищої освіти, молодіжної   політики та організаційно-документального забезпечення Таїсія Абозіна: «Робота молодих вчених дуже важлива, ви рушії науки в Одеському регіоні. Обласна адміністрація всіціло вас підтримує і буде підтримувати».

На зустрічі був розглянутий і одноголосно прийнятий План Робіт РМВ при ООДА на 2021-2024 роки, заслуханий звіт щодо потенціалу молодих вчених Одеської області Angelina Dokus  та відбулась презентація моделі регіональної програми науково-технічного розвитку Наталіі Маслій.

На завершення засідання усім присутнім було запропоновано відвідати виставку “Колекції молодих вчених” Mariia Nesterkina.

На виставці були представлені цікаві експонати від членів Ради, дуже різні та особливі, що лише підкреслює найважливіші особистості молодого вченого – оригінальність, творчість, невгамовну жагу до пошуку.

Секцію від Одеського національного медичного університету було представлено книжковою колекцією родини Добровольского Андрія.