Залишаємося гідними своїх Героїв!

20 лютого — День героїв Небесної сотні.

Цей день було встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні».

Саме 20 лютого 2014 р. силові підрозділи відкрито застосували зброю проти мирних учасників Майдану. Всього з 30 листопада 2013 р. по 14 квітня 2014 р. під час акцій протесту в Києві і в регіонах України загинули 106 людей.   Вони віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи та європейській вибір України, за право жити у власній вільній  та незалежній державі. За цю велику самопожертву  їх назвали Небесною сотнею, яка, образно кажучи,  захищає нашу країну від лиха, допомагає та оберігає її з небес.

Виповнилося вже 10 років з тих трагічних подій. І кожного року вшанування героїв проходить під певним гаслом. Нині воно звучить так: «Залишаємося гідними своїх героїв!».

Від початку жорстокої війни проти агресії росії українці залишаються гідними пам’яті героїв Небесної сотні, відстоюючи волю і незалежність, виявляючи зразки небувалої мужності і залізної нескореності. Ми віримо у нашу Перемогу над силами Зла, пишаємося  нашими співвітчизниками  — справжніми лицарями Світла!

Слава Героям Небесної сотні!

Докладніше в інформаційно-методичних матеріалах