З Україною в серці!

20 лютого  2020 р. – шоста річниця розстрілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України. Шість років тому герої поклали життя, захищаючи демократичні цінності і європейський вибір України.

19-21 лютого на згадку цих подій на кафедрі суспільних наук (завідувач – доцент Сікорська О.О.) відбулися заходи для вшанування патріотизму і мужності українських громадян. Зі студентами були проведені бесіди та представлені повідомлення, метою яких було привернути увагу молоді до тих подій.

Сумні події у Бангладеш у 1952 р. стали підґрунтям й Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого. Мова – це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Для української мови, яка потерпала від лінгвоциду, цей міжнародний пам’ятний день також є приводом для посилення її збереження та розвитку.

20 лютого 2020 р. доцентом Уваровою О.О. під час лекції з «Історії України та української культури», присвяченій українському культурному відродженню у 19 ст., студентам 1 курсу міжнародного факультету 7-9 гр. (стом.) було повідомлено про історичний розвиток української мови, зроблено акцент на різноманітті мов та поваги до кожної з них. Студенти-іноземці повідомили про мови, які використовуються ними в їхніх країнах. У підсумку зроблено висновок про важливість рідної мови для людини та народу та про необхідність поваги до мовного надбання кожної нації.