26–28 березня відбудеться II Міжнародний симпозіум з тромбозу та гемостазу

Дорогі Друзі та шановні Колеги! Вже зовсім скоро, в Одеському національному медичному університеті, 26 – 28 березня 2020 року, ми знову зустрінемося з Вами, вже на II-му Міжнародному Симпозіумі з тромбозу і гемостазу.
До нас приїдуть найвідоміші Фахівці з Європи, і не тільки.

Вперше ми будемо мати Честь приймати в Одесі, і в нашому Університеті, одного з головних Авторів і розробників, добре всім відомих Рекомендацій по масивним кровотечам, «Patient Blood Management», Prof. Sibylle Kietaibl (Vienna, Austria).
Крім того, нас знову порадує своїми незабутніми лекціями, один з найголовніших Фахівців в області гематології, Prof. Jean-Francois Schved (Montpellier, France), а також професор Іван Іларіонович Тютрін (Томськ, Росія). Кожна зустріч з Іваном Іларіоновичем – це велике свято і для нас, його учнів та послідовників, і для наших Слухачів!
І звичайно ж, ми будемо щасливі бачити в нашому Університеті, та в Одесі, наших вітчизняних, відомих Вчених та практикуючих Лікарів, які завжди підтримують наші Освітні Проекти: професора Бориса Михайловича Тодурова (Київ), професора Катерину Миколаївну Амосову (Київ), професора Володимира Ілліча Чернія (Київ), та багатьох інших Фахівців, добре відомих своїми роботами, в сфері порушень системи гемокоагуляції.
І для нас, Друзі, це велика честь!!!

Чекаємо Вас всіх!!! Буде дуже цікаво!!!

Більш детальну інформацію про цей захід, а також про інші наші міжнародні освітні проекти, Ви можете отримати, перейшовши за наступним посиланням: http://medvoice.net/