З 13 по 19 листопада 2023 року буде проведено Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року буде проведено другий етап Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

У рамках Тижня Фонд, який уже понад десять років опікується питаннями безпеки на дорогах, проводить широку інформаційну кампанію. Зокрема, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, Фонд запускає соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах для подальшого розміщення її у засобах масової інформації, транспорті, зовнішній рекламі, громадських місцях, вокзалах, при центрах освіти та культури тощо.

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» та отримали статус соціальної реклами за висновком Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Контент орієнтований на молоде покоління та стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.
Переглянути та завантажити фото й відео можна безпосередньо із сайту Фонду www.dopomogadtp.com, розділ Соціальна реклама.