Вся правда про наркотики

Враховуючи теперішню ситуацію є загроза, що молодь може знімати стрес та напругу шляхом вживання алкоголю та наркотиків. Тому, задля попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому, громадська організація «Нарконон» пропонує прослухати лекцію «Вся правда про наркотики», яку читає діючий військовий ЗСУ Валерій Маркус, та прочитати електронну брошуру «10 точних фактів про наркотики».

Громадська організація «Нарконон» працює з людьми, що потрапили в наркотичну або алкогольну залежність. Вона допомагає таким людям адаптуватися в суспільстві та впоратись с проблемами, без вживання наркотичних засобів та алкоголю.

Реабілітаційний центр  працює з 2007 року, з того часу надає програму «Нарконон», відому в усьому світі більше 60 років. Результативність програми складає 70 %, тобто, 7 із 10 осіб, які звернулись в центр, по закінченню програми починають жити повноцінним та вільним від наркотиків життям. За весь час роботи центр допоміг сотням людей звільнитись від алкогольної та наркотичної залежності.

10 точних фактів про наркотики→