Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі “Теоретична медицина”

Шановні студенти!

Закінчено прийом наукових студентських робіт на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі “Теоретична медицина”, який згідно до наказу Міністерства освіти і науки від 24.11.2020 р. № 1457 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році” проводиться на базі Одеського національного медичного університету.
Загальна кількість прийнятих робіт – 20.
З 16 лютого 2021 р. включно протягом 3-х днів кожен із конкурсантів отримає підтвердження прийому роботи до Конкурсу від оргкомітету.
Нагадуємо, що, якщо конкурсант не отримав підтвердження про участь протягом вказаного терміну, необхідно зв`язатися з оргкомітетом протягом 5 днів.
Усім учасникам ІІ етапу Конкурсу та їх науковим керівникам буде надіслано запрошення до участі у дистанційній науково-практичній конференції, яка відбудеться на платформі Microsoft Teams ОНМедУ 30 березня 2021 р.
Для надання доступу до заходу ішним бажаючим необхідно до 20 березня 2021 р. сповістити оргкомітет.