Вітаємо з Днем народження Гаріну Наталію Вікторовну!

Сьогодні, 6 квітня свій день народження відзначає директорка бібліотеки Гаріна Наталія Вікторовна.
Справжній професіонал, улюблена в свою справу, делікатна, доброзичлива, але разом з тим, вимоглива і принципова, вона уособлює взірець інтелігентності та людяності.

Наталія Вікторовна – грамотний керівник, завдяки якій бібліотека перетворилася у великий інформаційний центр і перейшла на нові інноваційні засади. З 2002 року, моменту вступу Гаріной Н.В. на відповідальну посаду директора, почалося створення електронної бібліотеки, впроваджені прогресивні форми обслуговування користувачів, активно впроваджуються сучасні бібліотечно-бібліографічні інтернет технології, бібліотека вузу увійшла до Корпорації медичних бібліотек України та стала повноцінним учасником Української Бібліотечної Асоціації. За ініціативою Наталії Вікторовни бібліотека значною мірою розширила спектр своїх онлайнових послуг, зокрема створено інтернет портал бібліотеки, та збагатила свої віртуальні ресурси аби бібліотека ОНМедУ стала надійним партнером у супроводі навчального та науково-дослідних процесів нашого вузу.

У День народження Наталії Вікторовни бажаємо, що б це свято принесло в її життя найважливіші в світі коштовності: здоров’я, сімейне благополуччя, щастя, любов, життєві сили, гармонію.
Хай вогонь в очах нашої директорки ніколи не згасає, а життєва енергія, якою вона заражає всіх навколо б’є нестримним ключем!

З повагою, адміністрація, колектив бібліотеки та співробітники ОНМедУ.