Виховний захід для студентів-іноземців І курсу про українські традиції святкування зимових свят

Вже стало традицією на кафедрі суспільних наук проводити заходи під час зимових свят. До Колядування і Щедрування з радістю та ентузіазмом долучаються вітчизняні студенти. Приємно відзначити, що вже випускниками, вони з приємністю згадують часи, коли на першому курсі так «неформально» починали знайомство з майбутніми профільними кафедрами, які їх сформували як фахівців в певних галузях медицини.

Інколи до святкового колядування і щедрування залучались іноземці. Переважно вони були глядачами. З цікавістю спостерігали за дійством,  розглядали саморобні вертепи, ставили питання, фотографували, записували відео.

Цього року хотілося зрадити традиції. З переходом на дистанційну роботу і виховні заходи перейшли в онлайн режимі.

За сприяння завідувачки кафедри, кандидата філологічних наук, доцента Ольги Олександрівни Сікорської, доцент, кандидат історичних наук Подкупко Тетяна Леонідівна зі студентами 1-2-ан груп І курсу, міжнародного факультету, спеціальність – медицина  провели святкування на платформі Zoom. Навіть в дистанційному режимі вдалось створити святковий настрій. Студенти виявили жвавий інтерес, особливо до презентацій зі святкування в ОНМедУ.

Захід покликаний не тільки поінформувати про цикл зимових свят в Україні, а й виховувати любов, повагу, шанобливе ставлення до традицій українського народу.

Тетяна Леонідівна Подкупко,

кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук

Одеського національного медичного університету.