СНТ: СКАРБНИЧКА НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ

Надія Мітрохіна – староста наукового гуртка кафедри внутрішньої медицини №1 з курсом серцево-судинної патології. Коло її інтересів досить широке – кардіологія, ендокринологія, гематологія… Але перевагу віддає ендокринології.
Вже два роки Надя працює над дослідженням, присвяченим цукровому діабету і його впливу на якість життя пацієнтів.
Надя регулярно бере участь у конференціях для студентів і молодих вчених. В минулому році презентувала свою роботу на конференціях в Одесі, Києві і Чернівцях.
На конференціях в Національному медичному університеті ім. Богомольця (AYMS 2019) та в Чернівецькому національному медичномку університеті (BIMCO 2020) вона зайняла 2 місце в секціїї “терапія”.
Також Надя брала участь у міжнародній студентській конференції (ISCOMS 2020) в м. Гронінген, Нідерланди, яка проходила онлпайн.
У скарбничку її наукових досягнень можна покласти й публікацію у збірці тез 10-ї міжнародної конференції Євразійської асоціації терапевтів у розділі “Конкурс студентів та молодих вчених” , яка пройшла онлайн 21-23 жовтня 2020 р.
– Своїми досягненнями я зобов язана кафедрі внутрішньої медицини №1, яка мене завжди підтримувала і підтримує – завідувачу кафедри, д.м.н. професору Ю. І. Карпенку; завучу кафедри, к.м.н. О. В. Савельєвій; керівнику гуртка к.м.н. О. В. Потапчуку і моєму науковому керівнику доценту О. І. Перстньову..
Бажаємо Надії Мітрохіній успіхів у навчанні та науковій роботі, нових цікавих конференцій та зустрічей, безліч ідей та реалізації всіх планів.