Відгук про Міжнародний тренінг із зупинки кровотеч від студенток ОНМедУ

Кровотеча– це одне з самих складних ускладнень після поранень і травм з пошкодженням магістральних або периферичних судин. Не меншою загрозою є внутрішні кровотечі з пошкодженням органів черевної, грудної порожнин. Своєчасна зупинка кровотеч визначає і дає шанс на життя. Освоєння всіх сучасних методів зупинки кровотеч збільшує шанси на життя як військових, так і цивільних людей. Особливо це актуально в наш час.

Завдяки Одеському національному медичному університету, ми студентки 6 курсу медичного факультету – Пірієва Світлана Садаївна та Пацкова Анастасія Олександрівна мали змогу відвідати міжнародний тренінг із зупинки кровотеч з останніми протоколами та нововведеннями.

На цьому тренінгу, протягом години, була проведена лекція на якій нам нагадали про різні види поранень та кровотеч.

Після теоретичної частини була проведена практична робота з відпрацювання кожного з видів навичок зупинки кровотеч, не обмежуючи нас за часом і використання допоміжного матеріалу. Ми пригадали як правильно зупиняти кровотечу та тампонувати рану на всіх ділянках тулуба (починаючи з голови та закінчуючи кінцівками) та за допомогою разного приладдя (джгутів, турнікетів тощо) та завдяки цьому ми з легкість в побуті і в професійній діяльності зможемо, використовуючи отримані на даному тренінгу теоретичні та практичні навички.

Після тренінгу, отримані знання були оцінені у вигляді тестування, який ми з упевненістю склали без помилок, далі нам дали сертифікати про проходження, подарували журнал де зібрані останні протоколи щодо зупинки кровотечі, правильність дій та повноцінні, якісні, багатофункціональні і дуже зручні аптечки першої допомоги для проведення маніпуляцій по зупинці кровотеч.

Даний тренінг не тільки поповнив багаж наших величезних знань, але і вкотре, надихнув і мотивував нас на те, що ми на правильному шляху і вибрали найблагороднішу спеціальність!

Дякуємо Одеському національному медичному університету за можливість отримання нових знання та відвідування безкоштовних тренінгів міжнародного стандарту!

Нижче приклади фотографії тренінгу та отримані конспекти, сертифікати та аптечки: