Вчена рада ОНМедУ підтримала призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки України

На позачерговому засіданні 24 грудня Вчена рада Одеського національного медичного університету розглянула питання щодо підтримки Сергія Миколайовича Шкарлета на посаді міністра освіти і науки України.
Цим рішенням колектив ОНМедУ вирішив підтримати свого колегу, колишнього ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета, на новій посаді. Наша команда виступає рішуче проти організованої кампанії з тиску, дискредитації та цькування міністра освіти та науки.
Переконані, освітянська громада має об’єднатися та відмовитися від ворожнечі, адже від успіху та ефективності діяльності міністерства та нового міністра, зокрема, залежить розвиток всієї галузі, в чому кожен з нас безпосередньо зацікавлений.