Валерій Запорожан: “В Одеському медуніверситеті посилюють протипожежну безпеку. На кафедрах та в гуртожитках проведуть навчання”

В Одеському національному медичному університеті посилюють протипожежну безпеку. План заходів обговорювався під час засідання Вченої ради.

«Жахливі пожежі в Одесі для всіх мають стати гірким уроком. По-перше, правила пожежної безпеки обов’язкові до виконання. По-друге, людський фактор. Кожен в університеті повинен знати, як не допустити пожежі, як поводитися під час пожежі, як вцілити та допомогти іншим», — сказав голова Вченої ради академік Валерій Запорожан.

Одеський медуніверситет домігся затвердження кошторису та розпочав комплекс відповідних заходів. Закуповуються вогнегасники та протипожежні щити, засоби індивідуального захисту. В приміщеннях розпочали вогнезахисну обробку дерев’яних елементів дахів. Наразі готуються документи для проектування і встановлення протипожежної сигналізації.

Проректор Костянтин Талалаєв запропонував протягом тижня — до 24 грудня — провести на всіх кафедрах та у всіх гуртожиткам навчання, під час яких відпрацювати евакуацію в разі виникнення пожежі. Валерій Запорожан доручив організувати чергування в гуртожитках в період новорічних свят — для оперативної реакції у випадку надзвичайної ситуації.