В ОНМедУ оптимізують структурні підрозділи через зміни в тендерному законодавстві

На засіданні Вченої ради прийняте рішення щодо оптимізації структурних підрозділів Одеського національного медичного університету через новації в тендерному законодавстві.

Зокрема, 19 квітня 2020 року будь-яка закупка товару, роботи чи послуги вартістю більше 50 тисяч гривень має проводитися за тендерною процедурою. Відповідно в декілька разів збільшиться обсяг документації, яку потрібно буде обробити в ході процедури закупівлі, а терміни виконання цієї роботи стануть значно більшими. Це може негативно позначитися на оперативності вирішення деяких фінансових питань, пов’язаних із забезпеченням роботи нашого університету.

Отже з метою раціонального використання кадрових ресурсів і підвищення ефективності роботи господарської частини університету, вирішено модернізувати Відділ забезпечення тендерних і договірних процедур та Матеріально-технічний склад у Відділ матеріального забезпечення університету. Сектор з утримання будинків і прибудинкових територій, Експлуатаційно-технічну службу та Службу реставрації і модернізації університету — в Службу будівництва, реставрації та модернізації університету.

У зв’язку з оптимізацією штату будуть відповідно змінені функціональні обов’язки співробітників структурних підрозділів господарської частини університету.