Валерій Запорожан: Університет оплачуватиме домашній інтернет і телефонні послуги співробітників, які вимушено працюють з дому

Соціальний захист і підтримка співробітників і студентів особливо в період пандемії COVID-19 є пріоритетом керівництва Одеського національного медичного університета. Про це на засіданні Вченої ради наголосив її голова, академік Валерій Запорожан.
«Головна програма університета — соціальна захищеність співробітників і студентів. Премії, максимальна планка зарплатних тарифів. Через дистанційну роботу університет відшукав можливість оплачувати домашній інтернет і стаціонарний телефон співробітникам. Завкафедрами мають скласти списки тих, хто працює з дому, особливо співробітників, що належать до соціально незахищених верств населення. Глобальная задача на 2021 рік — зарплати на рівні приватних клінік і університетів», — сказав Валерій Запорожан.
Він також акцентував увагу на необхідності подальшого розвитку змішаного формату учбового процесу, в якому офлайн заняття поєднуються з дистанційними, симуляційного навчання, а також реалізації програми з діджиталізації університета.
«Вже зараз ми оцифровуємо всі процеси, зокрема й управлінський, аби нівелювати людський фактор. Коли це буде зроблено, всі студенти матимуть доступ до знань, а викладачі зможуть своєчасно та ще гарантовано об’єктивно оцінувати їхні знання і навички. Минулий навчальний рік показав, що наші викладачі можуть на рівні працювати з сучасними технологіями», — додав голова Вченої Ради.
Валерій Запорожан також закликав колектив активізувати підготовку пропозицій до бюджету університету на 2021 рік в частині проведення ремонтних робіт, щоб фінансування кожного об’єкта було закладено в кошторис заздалегідь.