ОНМедУ готовий до зимового періоду та забезпечений всім необхідним для протидії поширенню COVID-19

Одеський національний медичний університет в повному обсязі підготував будівлі та приміщення до роботи в зимовий період. Про це на засіданні Вченої Ради повідомив проректор з господарської роботи та безпеки Олексій Жалдак.
Зокрема, господарські служби університету провели ремонти покрівлі, підлоги в окремих кафедральних приміщеннях, господарських споруд, зовнішніх мереж гарячого водопостачання гуртожитків, внутрішніх електромереж. Повністю усунені наслідки аварії, через яку два гуртожитка за адресою вул. Сергія Ядова більше доби не мали води.
Підрядні організації виконали поточні ремонти на понад двадцяти об’єктах: провели перевірку і випробування електромереж та окремого обладнання гуртожитків, навчальних корпусів, вентиляційних каналів, приладів обліку споживання тепла і води. Наразі завершується перевірка та випробування пожежних водогонів.
«Задля своєчасного та належного опалення приміщень ми відремонтували, провели випробування та отримали дозволи на експлуатацію 24 елеваторних пунктів і 6 бойлерних. На сьогоднішній день всі гуртожитки, адміністративні будівлі та будівлі університетських клінік під’єднані до опалення», — наголосив Олексій Жалдак.
Крім того, університет проводить планові заходи із протидії поширенню COVID-19. В повному обсязі закуплені та вже поставлені на склади електронні термометри, рідке мило, паперові рушники, контейнери та пакети для збору використаних засобів індивідуального захисту. В найближчі дня очікується чергова поставка медичних масок та дезінфікуючих засобів. «Наш університет, а головне гуртожитки, де мешкає велика кількість студентів, в повному обсязі забезпечені всім необхідним для боротьби з пандемією, згідно з рекомендаціями та вимогами Міністерства охорони здоров’я», — підсумував проректор.