Валерій Запорожан подякував організаторам виставки «Сучасні заклади освіти – 2021»: Одеський медуніверситет отримав 3 відзнаки

Одеський національний медичний університет гідно представлений на Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2021» та отримав низку почесних відзнак. Виставка розпочала роботу 26 травня у Київському палаці спорту.
Престижну освітню виставку щороку організовує компанія «Виставковий світ» за інформаційної, методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Цього року у виставковому форумі взяли участь майже 600 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, видавництва та інші заклади сфери освіти і науки.

Журі високо оцінило результати роботи Одеського медуніверситету. Університет удостоєний Гран-прі в номінації «Міжнародна діяльність», а також нагороджений золотою медаллю в номінації «Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти». Третя нагорода — диплом за активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень. Ректор ОНМедУ академік Валерій Запорожан нагороджений почесною грамотою за вагомий особистий внесок у забезпечення сучасного розвитку національної освіти і науки.

Валерій Запорожан висловив подяку організаторам виставки за високі оцінки зусиль університету та розвиток всієї системи вищої освіти в Україні. «Виставка дуже важлива для обміну досвідом і сталого розвитку. Тут ми звітуємо про свою роботу перед професійною спільнотою, показуємо вдалі кейси і переймаємо одне в одного ідеї. Одеський університет — один з кращих медичних вишів країни, нам є чим пишатися і ми з задоволенням ділимося цим досвідом з колегами. Щиро дякую ініціаторам, організаторам і всім партнерам виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» за нові можливості і стимули», — сказав Валерій Запорожан.