В ОНМеДУ проходить випускна атестація ОСКІ-2

З 20 по 29 травня в ОНМедУ проведена випускна атестація студентів 6 курсу медичних факультетів у форматі ОСКІ (об’єктивного структурованого клінічного іспиту), який є складовою ЄДКІ (єдиного державного кваліфікаційного іспиту).

Всі студенти з гідністю пройшли випробування на 12 станціях, кожна з яких імітувала різні клінічні ситуації: реанімаційна зала, палата інтенсивної терапії педіатричного відділення, мала операційна, кабінети сімейних лікарів, кабінет лікаря-педіатра, кабінет лікаря дермато-венеролога, пологова зала, приймальне відділення лікарні, лабораторія санітарно-епідемічної станції та інші. В проведенні атестації було задіяно більше 60 манекенів та симуляторів. Кабінети сімейних лікарів оснащені найсучаснішим акустичним та діагностичним обладнанням для дистанційного оцінювання.

Об’єктивність іспиту забезпечено електронною системою оцінювання та анонімністю, з присвоєнням студентам на період складання іспиту випадкових індивідуальних ідентифікаційних номерів, які замінюють імена та прізвища. Принцип іспиту – прозорість.

Найбільшу кількість балів (1181 з 1200) отримала студентка 6 курсу 23 групи 3 медичного факультету Озарчук Катерина Володимирівна.

З 31 травня ОСКІ проводиться у студентів 6 курсу міжнародного факультету (спеціальності «Лікувальна справа»).

З 7 червня буде проведено ОСКІ у студентів 5 курсу стоматологічного факультету та міжнародного факультету (спеціальності «Стоматологія»).