Валерія Запорожана обрано ректором Одеського національного медуніверситету

25 листопада в Одеському національному медичному університеті відбулися чергові вибори ректора.

Голосування пройшло під наглядом спостерігачів від усіх кандидатів, представника Міністерства охорони здоров‘я та акредитованих ЗМІ.

У голосуванні взяли участь 1036 осіб: члени науково-педагогічного, адміністративного колективу, а також представники студентської спільноти.

За Валерія Запорожана проголосували 812 осіб (78,4%), за Олену Якименко — 113 осіб (10,9%), за Владлену Дубініну — 68 осіб (6,6%). 32 (3,1%) виборці не підтримали жодного з кандидатів.

Вибори пройшли демократично та конкурентно, з дотриманням вимог законодавства України та протиепідеміологічних обмежень у зв‘язку з поширенням COVID-19.