В ОНМедУ відбулось бінарне практичне заняття

В рамках співпраці між Одеським національним медичним університетом та Одеським державним університетом внутрішніх справ відбулось бінарне практичне заняття.

Курсанти 4-го року навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ вивчали працю співробітників поліції з огляду трупа на місці його початкового виявлення. Заняття проводили співробітники кафедри судової медицини ОНМедУ, симуляційних медичних технологій ОНМедУ та кафедри криміналістики та психології ОДУВС із використанням високореалістичного симуляційного обладнання.

У проведенні та організації практичного заняття приймали участь: завідувач кафедри симуляційних медичних технологій ОНМедУ, д. екон. н., к. мед. н. Рогачевський О. П., завідувач кафедри судової медицини ОНМедУ, д. мед. н., професор Кривда Г. Ф., к. мед. н., доцент кафедри судової медицини Кривда Р. Г, к. мед. н., асистент кафедри судової медицини Яворський Б. І., професор кафедри криміналістики та психології, к. ю. н., доцент ОДУВС Янковий, М. О., асистент кафедри симуляційних медичних технологій ОНМедУ Онищенко В. І.