ОНМедУ визнаний лідером інновацій в освіті

Одеський національний медичний університет удостоєний почесних нагород в рамках XIII Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та виставки освіти за кордоном «World Edu». Заходи відбулися 20-22 жовтня в Києві за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інститута модернізації змісту освіти.

Зокрема, ОНМедУ удостоєний почесного звання «Лідер інновацій в освіті», нагороджений Золотою медаллю в номінації «Упровадження в освітню діяльність інноваційних проектів, моделей, систем, технологій, методик, що спрямовані на підвищення якості освіти» та дипломом за активне впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес. За плідну організаторську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти нагороджений подякою ректор ОНМедУ, академік Валерій Запорожан.

Виставка «Інноватика в сучасній освіті» — єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів впровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

Роботу виставки супроводжували науково-практичні конференції, тематичні семінари, воркшопи, презентації, майстер-класи, тренінги за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, представників закордонних закладів освіти та міжнародних представництв, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості.