На базі кафедри симуляційних медичних технологій ОНМедУ проведено тренінг “Базова підтримка життєдіяльності”

На базі кафедри симуляційних медичних технологій к. мед .н., доцент Первак М. П. та асистент кафедри Караконстантин Д. Ф. провели тренінг “Базова підтримка життєдіяльності” для студентів медичного та міжнародного факультетів.

Тренінг проводився з дотриманням усіх карантинних вимог. Студенти проявили зацікавленність даною темою та відзначили велику практичну користь таких занять. Робота проходила в атмосфері доброзичливості та співпраці.

Нагадуємо, що безоплатні тренінги “Базова підтримка життєдіяльності” з використанням сучасного симуляційного обладнання будуть і далі проводитися на кафедрі симуляційних медичних технологій для охочих студентів усіх курсів та факультетів, а також співпробітників ОНМедУ.

Записатися можно на кафедрі у лаборанта з понеділка по п’ятницю у 14:30−16:30, обрав для себе зручний день і час.