В ОНМедУ почався перший день роботи освітнього семінару «Створення та розвиток інновацій на базі університетів»

19 січня 2022 року в Одеському національному медичному університеті відкрився триденний освітній семінар  «Створення та розвиток інновацій на базі університетів» у змішаному форматі, організаторами якого виступили міжнародна організація «Ізраїльсько-український альянс», компанія “Yissum” (офіс трансфер технологій Єрусалимського університету) та Одеський національний медичний університет.

У своєму вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи ОНМедУ Валерія Марічереда висловила вдячність ізраїльським партнерам за багаторічну роботу, результатом якої є можливість проведення цього семінару на базі університету.

«Це крок вперед у діяльності нашого медичного університету, стратегічна мета якого стати не тільки навчальним, а й дослідним закладом, завдяки чому підготовка лікарів для 54 країн світу, у тому числі й Ізраїлю, стане більш якісною.

Велика подяка співорганізаторам з Ізраїлю, сподіваюсь на подальше співробітництво», — наголосила Валерія Марічереда.

Мета організаторів освітнього семінару — формування інноваційної екосистеми в ОНМедУ та ознайомлення усіх зацікавлених з найкращими практиками роботи офісу з трансферу технологій Yissum; навчання підприємництву та побудова багатогранного партнерства між університетом, бізнесом і державними структурами.

Протягом трьох днів слухачам семінару пропонуватимуть не тільки теоретичні знання. Учасники семінару обговорять шляхи формування інноваційної екосистеми в ОНМедУ, обміняються досвідом, як запровадити в університеті підприємництво та комерціалізацію, а також побудувати багатостороннє партнерство між ОНМедУ та ізраїльськими бізнесом і держструктурами. У фокусі дискусій будуть такі теми: дизайн-мислення, необхідне для створення інноваційного продукту, можливі бізнес-моделі (бізнес-канва) та обов’язкові компоненти трансферу технологій, юридичні аспекти, управління інтелектуальною власністю, маркетинг та інформаційний менеджмент.