Продовжується знайомство вступників з Одеським національним медичним університетом

На цей раз школярі, які цікавляться професією лікаря та планують навчатися в Одеському національному медичному університеті, завітали до стоматологічного симуляційного центру.

Майбутнім абітурієнтам була надана можливість відчути себе справжніми студентами стоматологічного факультету. В симуляційному центрі, метою якого є підготовка висококваліфікованих стоматологів, співробітники кафедри ортодонтії ОНМедУ познайомили вступників з новітнім сучасним обладнанням, у тому числі з унікальними симуляторами “SIMODONT” найвищого 7 рівня симуляції, яких в інших вищих медичних закладах України поки що немає.

Школярі з задоволенням спробували полікувати, відпрепарувати зуби під металокерамічні протези, а також відпрацювати практичну навичку видалення зубів на фантомі. Була проведена екскурсія стоматологічними кабінетами і надана можливість попрацювати зі стоматологічним обладнанням.

Завтра, 20 січня, свої двері для майбутніх абітурієнтів ОНМедУ відкриє Університетська клініка на Тінистій, 8.