Оснащеність Університетської клініки ОНМедУ приємно здивувала майбутніх абітурієнтів

Завершальним акордом програми ознайомлення вступників з Одеським національним медичним університетом, присвяченої Дню відкритих дверей, який відбудеться 21 січня 2022 року о 14:30 в онлайнформаті, стало відвідування Університетської клініки за адресою вул. Тіниста, 8.

З великим інтересом школярі у супроводі  директорки клініки Світлани Бусел пройшлися одним з найкращих медичних закладів України. Зараз і вони знають, що Центр реконструктивної та відновної медицини (Університетська клініка) — це навчально-науково-лікувальний підрозділ Одеського національного медичного університету, оснащений сучасним медичним обладнанням, яке постійно доповнюється та оновлюється. Лікарі-викладачі працюють та навчають студентів на науково-медичній апаратурі, іноді єдиній в Україні, яка відповідає світовим стандартам і дозволяє впроваджувати в навчальний процес та лікувальну практику новітні досягнення медичної науки.

Вступники  відмітили  доброзичливість та увагу до гостей  з боку співробітників, їх гордість за нашу Університетську клініку та безмежну  відданість своїй роботі та пацієнтам.

Побувавши на всіх екскурсіях у ОНМедУ, майбутні абітурієнти щиро висловлювались про велику користь від заходу, який був організований в університеті:  «Ми дуже задоволені, що отримали можливість ознайомитися з різними підрозділами університету. Для нас всі ці яскраві враження і нова цікава інформація дуже корисні, адже це допоможе нам визначитися і у виборі професії, і у виборі навчального закладу»,- стверджують вони.